Art Hotel

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • Wifi

  • Helyszíni étkezés

  • Tárgyalótermek

  • Gyerekbarát

  • Háziállat megengedett

Elhelyezkedés

    Az Art Hotel Mezőlaborc vendégei élvezhetik a Monastier Zostupenia Svateho Ducha gyors elérhetőségét, amely csaknem 5 perc sétára található. A kényelmes hotel az egész ingatlanban Wi-Fi-t kínál, a 37 szobából pedig kilátás nyílik a városra.

    Számos Mezőlaborc városi látnivaló, köztük a Socha Kniezata Laborec 2 km-re van. Az Orthodox Church of the Holy Spirit továbbá autóval hozzávetőlegesen 10 percnyi vezetésre helyezkedik el a hoteltől. Az Art vendégei élvezhetik a mindössze 400 méter távolságra található Modern Művészetek Múzeuma közelségének előnyeit.

    A szobák szekrényt és kanapéágyat kínálnak a vendégeknek. A szobákban továbbá kanapéágyak vannak. Továbbá magán fürdőszobákkal is rendelkeznek.

    A vendégeknek minden reggel büfé reggelit biztosítanak. A környéken vannak éttermek, köztük a Restauracja Penzión Andy, amely hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található.

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 14:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-10:00 között
    • Gyermekek és pótágyak
    • A szobában nem helyezhető el kiságy.

    Art Hotel Mezőlaborc szobalehetőségek

    A szobák szekrényt és kanapéágyat kínálnak a vendégeknek. A szobákban továbbá kanapéágyak vannak. Továbbá magán fürdőszobákkal is rendelkeznek.

    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Art Hotel Mezőlaborc Ágyak fotó Art Hotel Mezőlaborc Ágyak fotó Art Hotel Mezőlaborc Folyosók fotó Art Hotel Mezőlaborc Ágyak fotó
    Standard ikerszoba

    Méret: 21 m²

    Max. férőhely: 2 vendég

    Ágytípus: 2 egyszemélyes ágy

    Részletek +
    Art Hotel Mezőlaborc Ágyak fotó Art Hotel Mezőlaborc Makró részletek fotó Art Hotel Mezőlaborc Ágyak fotó Art Hotel Mezőlaborc Mosdók fotó Art Hotel Mezőlaborc Szoba fotó
    Apartman

    Méret: 31 m²

    Max. férőhely: 3 vendég

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +
    Standard Queen szoba

    Méret: 24 m²

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +

    Art Hotel Mezőlaborc elhelyezkedése

    Látnivalók
    Nagyszerű éttermek
    Közlekedés

    Art Hotel Mezőlaborc vendégértékelései

    Itt ellenőrzött értékeléseket találhat, amelyeket felhasználóink jelentettek meg ezen a weboldalon

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Gyakran Ismételt Kérdések

    • Az Art Hotel fogad háziállatokat?
      Az Art Hotel a vendégeket háziállatokkal is fogadja.
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    Nézze meg a legjobb elérhető árakat
    Az árak megtekintéséhez adja meg adatait
    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Art Hotel Mezőlaborc